S.S.S.

Çizimleri elle mi yapıyorsunuz?
Evet çizimler dijital kalem eşliğinde grafik tablet üzerinde elle çiziliyor, yani bildiğiniz kalemin çizdiğimde bilgisayar ekranına aktarabilen hali.
Kaç günde bitirip teslim edersiniz?
Çizimler 1, maximum 3 gün içinde teslim edilir, acil durumu olan müşterilere yardımcı olmaya çalışılır, zaman olduğunda aynı gün çizilip teslim edilerek yardımcı olunduğu da çokça olmuştur.
Çizimi bize nasıl gönderiyorsunuz?
Çizimi mail yolu ile baskıya hazır halde gönderiyorum, böyleyece hem ömür boyu saklayabiliyor, farklı materyallerde de baskı yaptırabiliyor hatta sosyal medyada bile rahatça kullanabiliyorsunuz. Kağıt yırtıldı ne olacak derdiniz olmuyor, ömür boyu sizde... Yırtıldı mı? 5 tl ye copy centerdan yenisini bastırırsınız, sigortalı çizim gibi :)
Çizimi görme şansım var mı?
Evet görme şansınız var.
Çizim için göndermemiz gerekenler nelerdir?
#Resmini göndereceğiniz kişinin resmi yakın plan çekilmiş ve yüz hatlarının net ve belirgin olması ilk şartımız.(var ise yan ve ön profilden) #Çizilmesini istediğiniz kompozisyonu anlattığınız detaylı bir yazı (fikir istendiği takdirde yardımcı oluyorum, hatta müşteriler genelde benim fikirlerimi beğenip onları çizdiriyorlar) #Çizilmesini istediğiniz resimde yazı olacak ise nelerin yazacağı #Anlaşılan ücretin yarısı (bazı müşteriler güvenip tamamını da yatırabiliyor) yatırıldı ise "ücreti yatırdım" diye mailde belirtilmesi

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.